Úvod »ZDRAVOTNÍCKE CHLADNIČKY»CHLADIČE NÁDOB NA SMETI A BIO » CWP 300 V Green Line zariadenie pre riadené kvasenie 1 pumpa + 2 termostaty
| Šírka (cm): | 41,5 | ||
| Hĺbka (cm): | 48 | ||
| Výška (cm): | 78,5 | ||
| NAPÄTIE (V): | 230 V/50Hz | ||
| Hmotnosť (kg): | 52kg | ||
| Objem (L): | 58 | ||
CWP 300 V GREEN LINE je profesionálne zariadenie, ktorého unikátne konštrukčné vlastnosti sú určené na využitie predovšetkým vo vinárstve. Ohrev vody je zaistený vykurovacím telesom. Zariadenie ponúka manuálne prepnutie medzi režimom chladenia a ohrevu. Vinári ho preto používajú na vymrazovanie a riadené kvasenie vína. Ďalej sa používajú aj na kvasenie muštu. Model je vybavený vypúšťacím ventilom, ktorý umožňuje jednoduchým spôsobom vypustenie vody z prístroja a vodoznakom na prehľad o výške hladiny.
CWP - Contact Water Power - využitie technológie priameho chladenia v kombinácii s elegantným vzhľadom a malými rozmermi.
Zariadenie je určené na chladenie s akumuláciou ľadu alebo ohrievanie vody . Možno ho využiť pri chladení muštov, vymrazovaní vín, ohrev červených rmutov či zvýšení teploty vína na aplikáciu bentonitov.
Chladiaci výkon CWP 300 V pri TK 45 ° C / TO -5 ° C maximálne 1900 (W) / vykurovací výkon CPW 300 V je 1800 (W).
Ohrev vody je zaistený vykurovacím telesom . Zariadenie ponúka manuálne prepnutiemedzi režimom chladenia a ohrevu. Vinári ho preto používajú na vymrazovanie a riadené kvasenie vína . Ďalej sa používajú aj na kvasenie muštu. Model je vybavený vypúšťacím ventilom , ktorý umožňuje jednoduchým spôsobom vypustenie vody z prístroja a vodoznakom na prehľad o výške hladiny.
Zariadenie je osadené dvoma digitálnymi termostatmi s rozsahom teplôt -6 až +40 °C . Prvý termostat umožňuje regulovať teplotu vo vodnom kúpeli zariadenia. Druhý termostat prepojený s externým čidlom slúži na nastavenie teploty v tanku s vínom . Pri zmene teploty sa automaticky spustí obehové čerpadlo . Po dosiahnutí požadovanej teploty sa obehové čerpadlo samo vypne . Chladená alebo ohriata voda je následne vstavaným čerpadlom dopravovaná do výmenníka .
CWP 300 V je vybavené externým čidlom , ktoré slúži na spínanie a vypínanie pumpy a tým na nastavenie teploty v tanku s vínom.
Technológia LINDR GREEN LINE vďaka využitiu ekologického chladiva R-290 je šetrná k životnému prostrediu. Pri výrobe vykonávame systémovú úsporu energií .
CWP 300 V vyniká ojedinelou konštrukciou, spoľahlivosťou, výkonom, jednoduchou obsluhou a ľahkým prístupom pri servisných úkonoch. Preberá tak väčšinu výhod populárneho radu osvedčených vodných chladičov CWP.
Štandardnou dodávanou súčasťou je:
| Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý. |
TOP PRODUKTY
Zostava chladiča s 2 kohútmi na 2 nápoje s výkonom 120 až 160 litrov za hodinu a vstavaným vzduchovým kompresorom s automatickou reguláciou tlaku + narážače BAJONET , PLOCHÝ a KOMBI
01621SET
Presklený truhlicový mrazák s rovným posuvným vekom a digitálnym termostatom s teplomerom
ARO401_WHITE
Presklený truhlicový mrazák s rovným posuvným vekom a digitálnym termostatom s teplomerom
ARO301_WHITE
Nerezová mraznička s polohovateľnými policami a automatickým odmrazovaním
RF1420C
Predajný doplnok pre chladiace nerezové stoly
CK1/2
Predajný doplnok pre výčapné zariadenia na čistenie 2 typov narážačov s hadicou a 3/4 rýchlospojkou
VYR02270
Nadpultová chladiaca vitrína s podvesným agregátom so statickým chladením vo verzii SELF-SERVICE
KL126366FB2G10
Truhlicová chladnička s mechanickým termostatom +3/+10°C
EBC53
Nadpultová vitrína s izolačným 2 sklom s pracovnou teplotou +2/+10°C v dĺžke 1200 mm
INOXDC1200I
Biblia o suchom starnutí od spoločnosti DRY AGER® v anglickom jazyku
BOOK_DRY_AGER

Chcete si ukladať produkty? Prihláste sa do svojho účtu.