Úvod »CHLAD. VITRÍNY-samoobslužné» ANTA BK70 - Kompaktné výčapné zariadenie s výtlačným vzduchovým kompresorom
Výkonné kontaktné chladenie na pivo ANTA BK70 s integrovaným automatickým vzduchovým kompresorom. Výčapné zariadenie ANTA BK 70 zvládne vychladiť 140 pív počas jednej hodiny.
Obsah balenia:
- výčapné zariadenie ANTA BK70
- odkvapová miska
Špecifikácia:
- automatický vstavaný vzduchový kompresor
- nerezová robustná konštrukcia
- výkon 70 l/h (140 pív počas jednej hodiny)
- výkon chladiaceho kompresora 1/3 HP
- rozmery š/h/v 310/440/475
- hmotnosť 35kg
- pripojenie hadíc pomocou rýchlospojok 9,5mm (3/8')
- masívne výklopné madlá pre ľahké prenášanie
- ekologické chladivo R290
Vyrobené v Českých Budejoviciach
| Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý. |
TOP PRODUKTY
Mraziaca jednodverová skriňa s digitálnym termostatom
LORD_F11
Výčapné zariadenie s výtočom až 80 kvalitne vychladených pív s reguláciou tlaku vzduchu za 1h aj stredne veľkú svadbu, firemnú párty
01667SET
Mraziaca jednodverová skriňa s digitálnym termostatom
LORD_F13
Antivibračná podlahová konzola z gumovej pryže a hliníkovým profilom na ukotvenie vonkajšej jednotky na podlahu (balkón, terasu, strechu). Rozmer: 1000 x 180 x 100 mm, 560kg. Dodávané sú 2 ks konzol so skrutkami a vodováhami.
GKP1000x180x100
Chladiaca prístenná skriňa s otočnými dverami a digitálnym termostatom
FSC1950H
Chladený stôl prispôsobený vnútorným rozmerom pre GN1/1 a odnímateľnou pracovnou nerezovou doskou s lemom
CK7360
Chladiaca vitrína s automatickým odmrazovaním a odparovaním kondenzátu
CARMELLACH134
Obslužná cukrárenská vitrína s teleskopickým výsuvným čelným sklom
INN100.110
Profesionálna ventilovaná chladnička na víno
W45
Chladnička na kvety s predprípravou na uchytenie políc a posuvnými dverami 2x podstavcami so zabudovaným stropným agregátom
1405AKP

Chcete si ukladať produkty? Prihláste sa do svojho účtu.