Úvod »CHLADIACE SKRINE-presklené» VARIANT 1.0 70L - prístenná chladiaca vitrína so zabudovaným agregátom (PLUG IN)
| Číslo produktu / Názov tovaru: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
VARIANT 1.25 70L_VT101.700L VARIANT 1.25 70L- prístenná chladiaca vitrína so zabudovaným agregátom (PLUG IN) |
NAŠA CENA 4 213,00 € | ||
|
VARIANT 1.6 70L_VT102.700L VARIANT 1.6 70L - prístenná chladiaca vitrína so zabudovaným agregátom (PLUG IN) |
NAŠA CENA 5 583,00 € | ||
|
VARIANT 1.88 70L_VT103.700L VARIANT 1.88 70L- prístenná chladiaca vitrína so zabudovaným agregátom (PLUG IN) |
NAŠA CENA 6 125,00 € | ||
|
VARIANT 2.5 70L_VT104.700L VARIANT 2.5 70L - prístenná chladiaca vitrína so zabudovaným agregátom (PLUG IN) |
NAŠA CENA 6 892,00 € | ||
|
VARIANT 3.75 70L_VT105.700L VARIANT 3.75 70L- prístenná chladiaca vitrína so zabudovaným agregátom (PLUG IN) |
NAŠA CENA 11 500,00 € |
| Výška (cm): | 200 | ||
| Šírka (cm): | 107 | ||
| Hĺbka (cm): | 700 | ||
| Typ chladenia: | Ventilované | ||
| Prevádzková teplota: | +2/+10°C | ||
| Termostat: | Digitálny | ||
| Užitočný objem (dm3): | 563 | ||
| Výstavná plocha v m2: | 2,4 | ||
| Celková výstavná plocha (TDA) [m²] OPEN / DP / DU: | 1,39 / 1,32 / 1,32 | ||
| Teplotná trieda: | 3H1 | ||
| Klimatická trieda: | 3 ( 25°C ; 60% RH ) | ||
| Energetická trieda OPEN / DP / DU: | C / B / B | ||
| Chladivo: | R290 | ||
| Napätie (V):: | 230V/50Hz | ||
| Príkon OPEN / DP / DU: | 861 / 608 / 608 (W) | ||
Možnosti prevedenia za príplatok:
Kľúčové vlastnosti produktu:
Inovatívna rada prístenných chladiacich vitrín, ktorá uspokojí potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov. Hlavnou výhodou je prispôsobenie akémukoľvek predajnému priestoru, pretože sa ponúka vo viac ako 168 modeloch rôznej šírky, hĺbky a výšky. Rad zariadení VARIANT je k dispozícii vo verziách PLUG IN a REMOTE. Chladiace zariadenia dopĺňajú a zvyšujú funkčnosť veľkoformátových predajní. A práve s týmto ohľadom ak potrebám klientov bola vytvorená séria prístenných vitrín VARIANT. Vďaka zariadeniam so širokou škálou funkcionalít tvorí skupina zariadení VARIANT novú predajnú filozofiu. Moderný prístup pri návrhu konštrukcie chladených regálov VARIANT umožnil vytvoriť riešenie, ktoré umožňuje ľubovoľnú zmenu vybranej varianty zariadenia bez nutnosti kompletnej demontáže. Špeciálne navrhnutý profil umožňuje inštaláciu roliet alebo zvoleného dverného systému - posuvného alebo krídlového - v závislosti od individuálnych požiadaviek zákazníka. Vďaka tomuto riešeniu je možné meniť verziu zariadenia aj u koncového zákazníka bez nutnosti zmeny základnej konštrukcie zariadenia (po dodaní sady dielov montovaných do základného profilu). V prístenných vitrínach VARIANT sú použité energeticky úsporné vnútorné ventilátory. Vďaka použitiu EC motorov sú znížené náklady na spotrebu energie o 50 %. Nižšia je tiež hladina emitovaného hluku a značne predĺžená životnosť ventilátorov. VARIANT sa snaží o čo najlepšie vystavenie tovaru prostredníctvom kvalitného osvetlenia, ktoré je v ňom použité. Presklené bočnice zariadenia VARIANT zvyšujú viditeľnosť tovaru a tým uľahčujú zákazníkovi výber tovaru. Zhruba 80% zariadení je venovaných výstavnej ploche, vďaka čomu je VARIANT perfektným riešením pre predajcov, ktorí chcú maximálne využiť dostupný priestor vo svojich predajniach. Moderný a jednoduchý dizajn umožňuje udržovať prístennú vitrínu v neustálej čistote.
| Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý. |
TOP PRODUKTY
Samostatné výčapné zariadenie bez príslušenstva so suchým chladením jedným kohútom a zabudovaným vzduchovým kompresorom a ECO chladivom R290
01560KCH
Stavebnicový modulárny box s excentrickým zamykacím patentom spojovania panelov s nerezovou protišmykovou podlahou a otočnými dverami so svetlosťou 700 x 1840 mm
CR41839
Vďaka použitiu EC motorov sú znížené náklady na spotrebu energie o 50 % a zníženiu emitovaného hluku na minimum. Možnosť zmeny verzie OPEN na dverovú DU/DP aj dodatočne.
VARIANT 1.0 70L_VT100.700L
Prístenná chladiaca vitrína vhodná k stene aj do priestoru SIDE BY SIDE
BL103.144
Nerezový zásobník na soľ vyrobený z vysoko kvalitného materiálu V4A. Rozmery, ktoré sa majú prispôsobiť 1 x sada soľou
INOX_PODNOS_DX1000
Predajný doplnok pre chladiace a mraziace stoly s rozmerom 1360x700 mm
GC/GF73BL
Obslužný chladiaci pult so statickým chladením a zabudovaným agregátom
MODENAG200/110

Chcete si ukladať produkty? Prihláste sa do svojho účtu.