Úvod »PREDAJ UKONČENÝ» DORADO 2,0 S - Obslužná statická pultová vitrína so sadným posuvným plexi krytím
| Číslo produktu / Názov tovaru: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
DORADO_1.2_STATIC DORADO 1,2 S - Obslužná statická pultová vitrína so sadným posuvným plexi krytím |
NAŠA CENA 2 124,00 € | ||
|
DORADO_1.5_STATIC DORADO 1,5 S - Obslužná statická pultová vitrína so sadným posuvným plexi krytím |
NAŠA CENA 2 284,00 € | ||
|
DORADO_1.7_STATIC DORADO 1,7 S - Obslužná statická pultová vitrína so sadným posuvným plexi krytím |
NAŠA CENA 2 566,00 € | ||
|
DORADO_2.5_STATIC DORADO 2,5 S - Obslužná statická pultová vitrína so sadným posuvným plexi krytím |
NAŠA CENA 3 835,00 € |
Kľúčové vlastnosti produktu:
• statické chladenie
• vstavaný agregát
• digitálny termostat s ukazovateľom aktuálnej teploty
• automatické odmrazovanie
• čelné tvrdené oblé sklo výklopné
• vyhrievané čelné sklo
• zadné plexi posuvné dvere
• bočnice ABS - šedé
• biele LED osvetlenie
• osvetlenie podstavca
• nerezová chladená výstavná plocha
• nerezový úložný priestor
• odkladacia doska žula - granit
• ochranná tyč proti nárazu (PVC)
Ďalšie vlastnosti produktu:
Parametre a obsah:
Teplotný rozsah: +1 až +10 °C
Klimatická trieda: 3 (do okolitej teploty a vlhkosti max. +25°C/60%Rh)
Hrubá / čistá váha: 260 / 220 kg
Hrubý / čistý objem: 515 l
Výstavná plocha: 2.79 m²
Dizajn a materiál:
Nožičky / počet: 6x nastaviteľné nožičky
Exteriér: Výber farby podľa vzorkovníka
Interiér: Nerezová oceľ
Vnútorné osvetlenie: LED
Chladenie a funkcie:
Typ ovládania: Elektronické
Typ chladenia: Statické
Typ odmrazovania: Automatické - elektrické
Typ chladiva: R290
Množstvo chladiva: 150 g
Termometer: Áno
Výkon a spotreba:
Energetická trieda: C
Denná spotreba: 8,69 kWh/24h
Ročná spotreba: 3172 kWh/rok
Príkon: 620 W
Napätie / Frekvencia: 220-240/50 V/Hz
Rozmery:
Vnútorné rozmery (ŠxHxV): 1925 x 710 x mm
Vonkajšie rozmery (ŠxHxV): 2000 x 1130 x 1250 mm
PREDAJNÉ DOPLNKY NA OBJEDNÁVKU • verzia bez agregátu (odpočet podľa dĺžky vitríny) • automatické aktívne odparovanie kondenzátu • sklenená polica • deliaca prepážka vysoká alebo nízka • odkladacia doska nerezová • LED osvetlenie ružové na mäso • doska pod váhu alebo pokladňu • krájacia doska • el. zásuvka 230 V • výparník lakovaný odolný voči kyselinám • police na tašky • spájanie do zostáv (bok 40 mm)
PREDAJNÉ DOPLNKY NA OBJEDNÁVKU • verzia bez agregátu (odpočet podľa dĺžky vitríny) • automatické aktívne odparovanie kondenzátu • sklenená polica • deliaca prepážka vysoká alebo nízka • odkladacia doska nerezová • LED osvetlenie ružové na mäso • doska pod váhu alebo pokladňu • krájacia doska • el. zásuvka 230 V • výparník lakovaný odolný voči kyselinám • police na tašky • spájanie do zostáv (bok 40 mm)
Chladiaci pult DORADO LCD je zariadenie, ktoré slúži na vystavenie a predaj potravín, ktoré vyžadujú skladovanie pri konštantne nízkej teplote. Zariadenie bolo navrhnuté pre rôzne typy obchodov s potravinami, ako sú supermarkety a hypermarkety.
Zariadenie má zabudovanú chladiacu jednotku. Veľká zobrazovacia plocha umožňuje umiestniť do komory veľké množstvo produktov. Chladenie použité v pulte je statické spádové. To zaisťuje udržiavanie potravín v perfektnom stave a chráni potraviny pred vysušením. Zariadenie je vybavené elektronickou reguláciou a digitálnym ukazovateľom teploty.
Ďalšou výhodou chladiaceho pultu je vyhrievanie čelného skla, ktoré zabraňuje jeho orosovaniu. Možnosť vyklopenia čelného skla dopredu uľahčuje jeho udržiavanie v čistote. Pracovná doska je vyrobená zo žuly.
Za zmienku stojí, že vnútro pultu a komora na uskladnenie potravín sú vyrobené z nerezovej ocele odolnej voči mechanickému poškodeniu. Okrem toho LED osvetlenie zaisťuje, že produkty sú vystavené vynikajúcim spôsobom.
| Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý. |
TOP PRODUKTY
Presklený truhlicový mrazák s rovným posuvným vekom a digitálnym termostatom s teplomerom
ARO201_RED
Skladová mraznička s polohovateľnými roštami a digitálnym termostatom
UF400V
Pultová chladiaca obslužná vitrína so sklenenou nadstavbou s kapacitou 4xGN1/3-150
VK38_120
Samostatné výčapné zariadenie bez príslušenstva určené k profesionálnemu chladeniu, čapovaniu a podávaniu chladeného piva, vhodné aj k domácemu použitu a záhradných párty
02219LCH
Predajný doplnok pre chladiarenské/mraziarenské aplikácie
PUMP_DOWN
Chladiaca vstavaná platňa s podvesným agregátom a digitálnym termostatom
LO086505FL
Zostava materiálu pre elektrické prepojenie 400V/50Hz splitových jednotiek KCHJ/KMJ do 5bm
ELEK_KCHJ_KMJ_5000W
Obslužná chladená vitrína s rovným čelným sklom a zabudovaným agregátom
LPD1500F-P/BLACK
Distribútor zmrzliny s ventilovaným chladením a zabudovanou roletou
BISCOTTIBT24
Obslužný chladiaci pult so zabudovaným agregátom s hĺbkou iba 82 cm so statickým chladením bez ventilátorov
Bemini-150

Chcete si ukladať produkty? Prihláste sa do svojho účtu.