Úvod »GASTROZARIADENIE» Externý výrobník sódy so stojanom TUBE a príslušenstvom
Zariadenie je určené na výrobu sódovej vody miešaním pitnej vody a CO2. Výrobník je schopný produkovať 40 l sódovej vody za jednu hodinu. Jednoduché pripojenie k prietokovému chladiču a výčapnému stojanu, cenovo nenáročné riešenie napríklad pre reštaurácie či inú prevádzkareň, v ktorej čapujete nápoje a chcete existujúci výčap rozšíriť o kvalitnú perlivú vodu.
Minimalizmus. Tak by sa dal jedným slovom charakterizovať výčapný stojan TUBE. Skutočne sme na ňom nechali už len absolútne nevyhnutné súčiastky. Hodí sa tam, kde je naozaj málo miesta, zároveň ale vďaka celonerezovému prevedeniu bez zvarov a čistým líniám patrí medzi dizajnové stojany.
Zostava obsahuje kompletný spojovací materiál.
ZOSTAVA OBSAHUJE:
| Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý. |
TOP PRODUKTY
S maximálnym chladiacim výkonom až 4000 W a 450 l/h je toto zariadenie poháňané moderným dvojokruhovým kompresorovým chladiacim systémom, ktorý v spojení s veľkou nádržou na vodu s objemom 144 litrov umožňuje nahromadenie až 90 kg ľadu
AS450_UNLIMITED_01719SET
Mraziaci pult s preskleným oblým vekom a posuvným otváraním zámkom a brzdenými kolieskami vnútorné + LED osvetlenie s vypínačom
FOCUS131_ZAMOK_GREY
Mraziaca truhlica s preskleným oblým vekom, digitálnym termostatom a teplomerom
ARO206/2_RED
Chladiaca presklená skriňa s mechanickým termostatom
SCU1375

Chcete si ukladať produkty? Prihláste sa do svojho účtu.