Úvod »BAROVÉ CHLADNIČKY» DKB2-Chladič na KEG sudy
| Číslo produktu / Názov tovaru: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
DKB4 DKB4-Chladič na KEG sudy |
NAŠA CENA 1 254,00 € | ||
|
DKB6 DKB6-Chladič na KEG sudy |
NAŠA CENA 1 469,00 € | ||
|
DKB8 DKB8-Chladič na KEG sudy |
NAŠA CENA 1 765,00 € | ||
|
DKB10 DKB10-Chladič na KEG sudy |
NAŠA CENA 1 846,00 € |
| Výška (cm): | 106,5 | ||
| Šírka (cm): | 108 | ||
| Hĺbka (cm): | 71 | ||
| Typ chladenia: | Ventilované | ||
| Možnosť zabudovania agregátu: | ÁNO | ||
| Možnosť verzie bez agregátu: | ÁNO | ||
| Počet dvierok: | 1 | ||
| Kapacita KEG sudov: | 2x50L | ||
Chladiče boli špeciálne navrhnuté na skladovanie 20, 30 a 50 litrových KEG sudov prípadne prepraviek na fľaše.
Panelová konštrukcia chladičov DKB umožňuje montáž v úzkych priestoroch, ako sú pivnice. Chladiče sudov sú dodávané samostatne v nezmontovanom stave. Oddelená chladiaca jednotka DKB-MU nie je súčasťou, objednáva sa zvlášť.
Chladiče DKB disponujú ventilovaným chladením, elektronickým termostatom s automatickým odmrazovaním, nastaviteľnými nožičkami, zosilneným spodným panelom z nerezovej ocele. Farba exteriéru je antracitová, farba interiéru strieborná. Tesnenie dverí je vymeniteľné. Jednoduché pripojenie pivných hadíc s výčapom vďaka predvŕtaným otvorom na oboch stranách zariadenia.
Jednoduchý servis – chladiaca jednotka je kompletne vymeniteľná.
Označenie Energetic znamená, že chladiče sudov DKB sú šetrné k životnému prostrediu (ekologické chladivo R290) a energeticky efektívne (vyšší chladiaci výkon s úsporou energie viac ako 35%).
| Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý. |
TOP PRODUKTY
Predajný doplnok pre výčapné zariadenia na pripojenie 1 KEG sudu
SET01542
Chladiaca vitrína nadpultová so sklenenou nadstavbou bez gastronádob o rozmeroch 150 x 39,5 x 44,8 cm
GVC38-150
Stavebnicový modulárny box s excentrickým zamykacím patentom spojovania panelov s nerezovou protišmykovou podlahou a otočnými dverami so svetlosťou 700 x 1840 mm
CR44033
Biblia o suchom starnutí od spoločnosti DRY AGER® v anglickom jazyku
BOOK_DRY_AGER
Zostava chladiča s 2 kohútmi na 2 nápoje s výkonom 120 až 160 litrov za hodinu a vstavaným vzduchovým kompresorom s automatickou reguláciou tlaku + narážače BAJONET a PLOCHÝ
01620SET
Chladiaca biela skriňa s objemom chladiacej časti 176 l a mraznička 14 l
LORD_R12-2.GN
Barová chladnička s 1 plnými otáčavými dverami a dvomi zásuvkami
BB.CL2-32
Nízkoteplotná hlbokomraziaca pultová mraznička s plným vekom pre použitie v laboratóriách a zdravotníctve
SE10-45
Presklená skriňová vitrína zo všetkých strán s kruhovými policami 5 ks v otočnom ráme (priemer 470 mm)
RD6OTB-BLACK
Chladiaca presklená skriňa s jedným chladiacim neoddeleným priestorom a mechanickým termostatom
FS2380

Chcete si ukladať produkty? Prihláste sa do svojho účtu.