Úvod »BAROVÉ CHLADNIČKY» KONTAKT 55/Kprofi Green Line sada výčapného zariadenia
| Výkon: | 501 W | ||
| Hmotnosť (kg): | 34,5 | ||
| Vzduchévý kompresor: | ÁNO s automatickou reguláciou | ||
| Počet kohútikov (ks): | 2 | ||
Zostava obsahuje:
Vlastnosti produktu:
Výčapné zariadenie KONTAKT 55/Kprofi:
Výčapné zariadenie KONTAKT-55 / K profi je profesionálne chladenie na pivo, ktoré vyčnieva z radu suchých kontaktných chladičov predovšetkým svojim všestranným použitím, variabilnosťou v komerčnom využití, prezentačných akcií pivovaru a rautoch.
Chladiaci výkon výčapného zariadenia priebežný 35-40l / hod maximálna 50l / hod (70-100 kvalitne vychladených pív behom jednej hodiny).
Tento chladič na pivo je vybavený úplne ojedinelým systémom tichého vstavaného, veľmi kvalitného, vzduchového kompresora, ktorý obsahuje tlmič, molekulový filter nasávaného vzduchu a predovšetkým regulátor pracovného tlaku vrátane manometra. Pomocou tohto regulátora si môže užívateľ nastaviť a presne nastaviť potrebný tlak vzduchu pre daný nápoj v rozmedzí 1 - 3 bary.
Moderná kompresorová chladiaca jednotka využíva vstupnú energiu k priamemu prevodu na chlad a tým zaručuje minimálnu energetickú náročnosť a výborne vychladené pivo.
Kvalitne vychladené pivo je pripravené v thermobloku už po 2-4 min. od zapnutia výčapného zariadenia.
Chladiaca technológia v KONTAKT 55 / K PROFI na pivo je o 45% výkonnejšia ako jej elektrický príkon.
Kompletná konštrukcia pivného chladenia aj slimák sú zhotovené z nerezovej ocele.
Použité materiály spĺňajú najvyššie požiadavky hygienických noriem a sú zárukou dlhej životnosti tohto pivného chladiča.
2ks zápustných madiel umiestnené na bokoch výčapného zariadenia umožňujú ľahšiu manipuláciu.
Chladiče piva radu KONTAKT boli označené odbornou verejnosťou ako pivné chladiče s najlepším pomerom ceny-výkonu-kvality-rozmeru.
UPOZORNENIE: uvedený výčapný chladiaci výkon je výrobcom udávaný v litroh za 1h pri sude s teplotou do +15°C!
Teplotné sklzy pri iných teplotách sudu:
-pri teplote sudu +25°C chladiaci výkon výčapného zariadenia bude menší o 50%
-pri teplote sudu +35°C chladiaci výkon výčapného zariadenia bude menší o 75%
| Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý. |
TOP PRODUKTY
Stolová chladnička na mlieko s prechodkami, otvormi a zátkami na hadice. Chladenie mlieka pre kávovary
BC30MC
Robustné policové rošty pre DRY AGER DX 1000 Premium S, DX 1000 Premium alebo DX 1000 – na skladovanie alebo zobrazovanie mäsových rezov alebo iných potravín
ROST_DX1000
Výčapné zariadenie určené k profesionálnemu chladeniu, čapovaniu a podávaniu chladeného piva, vhodné aj k domácemu použitu a záhradných párty
01662SET
Chladenie s výkonom 70 až 90 litrov za hodinu a vstavaným vzduchovým kompresorom s automatickou reguláciou tlaku. Výčapné zariadenie je profesionálne chladenie piva určené na výdaj kvalitne vychladeného piva v komerčnom využití ako aj mobilný výčap.
01618.SET
Ventilovaná vitrína bez zabudovaného agregátu s digitálnym termostatom
YORK210/70
Mrazica skriňa so statickými pevnými roštami a digitálnym termostatom
UF200S_NEW
Supermarketový ostrov učený pre kombinácie a zostavy s prepínaním CHLADENIE / MRAZENIE s posubným preskleným oblým vekom
SFI185HC-CF_VS
Výčapné zariadenie určené k profesionálnemu chladeniu, čapovaniu a podávaniu chladeného piva, vhodné aj k domácemu použitu a záhradných párty
01662SET
Obslužný chladiaci pult so statickým chladením a zabudovaným agregátom
MODENAG125/110
Samostatné výčapné zariadenie bez príslušenstva určené k profesionálnemu chladeniu, čapovaniu a podávaniu chladeného piva, vhodné aj k domácemu použitu a záhradných párty
02219LCH

Chcete si ukladať produkty? Prihláste sa do svojho účtu.