Úvod »VÝČAPNÉ ZARIADENIA»VÝČAPNÉ STOJANY » PYGMY 25/K GL s narážačom KOMBI a vzduchovým kompresorom
| PRÍKON (W): | 334 W | ||
| Hmotnosť (kg): | 16,4 kg | ||
| Vzduchévý kompresor: | ÁNO | ||
Zostava obsahuje:
Vlastnosti produktu:
Narážač KOMBI LINDR možno použiť pre pivovary:
!!!POZOR, NEJEDNÁ SA O UNIVERZÁLNY NARÁŽAČ!!!
Břeclav, Březnice, Černá Hora, Chodová Planá, Originál Kofola, Vsetín minipivovar Valášek, Vyškov, Znojmo pivovar Hostan.
Výčapné zariadenie PYGMY 25/K:
Výčapné zariadenie PYGMY 25 / K so vstavaným vzduchovým kompresorom je určené k profesionálnemu chladeniu piva, čapovaniu a podávaniu kvalitne vychladeného piva v domácom prostredí a menších záhradných párty.
Výčapné zariadenie PYGMY 25 / K svojim výkonom 20-25 l / hod a malými rozmermi 160 x 330 x 295 mm tvoria špičku medzi domácimi stolnými chladičmi.
Chladiaci výkon pivného chladenia PYGMY 25 / K je 20-25 l / hod. (40-50 kvalitne vychladených pív behom jednej hodiny).
Moderné kompresorová chladiaca jednotka Lindr využíva vstupnú energiu k priamemu prevodu na chlad a tým zaručuje minimálnu energetickú náročnosť a výborne vychladené pivo.
Thermo blok s vysokou energetickou kapacitou je pripravený k výdaju dobre vychladeného piva už počas 2-4 min. po zapnutí prístroja. Ak je termostat v polohe max. Thermoblok dokáže akumulovať veľké množstvo energie, ktoré je možné využiť pri výdaji kvalitne vychladených pív v rade za sebou.
Doba potrebná k energetickej akumulácii je cca 10 min.
Chladiaca technológia Lindr je o 45% výkonnejšia ako jej elektrický príkon.
Chladič je vybavený dochlazovaným výčapným kohútom, ktorý zaisťuje kvalitne vychladenej aj malé množstvo prvého piva.
Kompletné konštrukcie aj slimák sú zhotovené z nerezovej ocele.
Použité materiály spĺňajú najvyššie požiadavky hygienických noriem a sú zárukou dlhej životnosti tohto pivného chladiča.
Chladenie na pivo rady PYGMY a PYGMY / K boli označené odbornou verejnosťou ako pivné chladenie do 25 l / hod. s najlepším pomerom ceny-výkonu-kvality-rozmeru.
UPOZORNENIE: uvedený výčapný chladiaci výkon je výrobcom udávaný v litroh za 1h pri sude s teplotou do +15°C!
Teplotné sklzy pri iných teplotách sudu:
-pri teplote sudu +25°C chladiaci výkon výčapného zariadenia bude menší o 50%
-pri teplote sudu +35°C chladiaci výkon výčapného zariadenia bude menší o 75%
| Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý. |
TOP PRODUKTY
Nástenný agregát s digitálnym ovládaním teploty 0 až +8°C do okolitej teploty a vlhkosti až +43°C/65%Rh
C.R.U3050P
Kompletná zostava na 2 nápoje na čapovanie a podávanie kvalitne vychladeného piva v podnikateľskom prostredí a väčších záhradných párty s tlakovaním prostredníctvom vzduchového kompresora a 3 narážačmi PLOCHÝ+BAJONET+KOMBI
01613.SET
Mraziaci presklený pult bez košíkov s objemom 331 / 267 L
IDA300-W1
Ventilovaná chladiaca skriňa so SPLIT dverami a mechanickým termostatom
SCU2375
Ventilovaná chladiaca skriňa s plnými bielymi dverami
CFKS471biela
Cukrárenská vitrína so statickým chladením v zlatom alebo šedom prevedení a LED osvetlením
GEORGIAIII_1000_STATIC_G_S
Presklená skriňová vitrína zo všetkých strán s pevnými sklenenými policami 5 ks vo vnútornom ráme (rozmer 465 x 455 mm)
RD6OOOFIB-BLACK-INOX
Výčapné zariadenie so suchým chladením určený k všestrannému využitu so vzduchovým kompresorom a ECO chladivom R290
02165LCH
Ventilovaná 4x presklená vitrína na zákusky s pomocnými kolieskami
ZAJ2006.48

Chcete si ukladať produkty? Prihláste sa do svojho účtu.