Úvod »CHLADIACE VITRÍNY-nadpultové»CHLADIACE OSTROVNÉ » SAMOS DEEP 3.75 Obslužná chladiaca vitrína s čelným otočným otváravým sklom
| Číslo produktu / Názov tovaru: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
SA220WG/-a/-c SAMOS DEEP 0.94 Obslužná chladiaca vitrína s čelným otočným otváravým sklom |
NAŠA CENA 2 829,00 € | ||
|
SA230WG/-a/-c SAMOS DEEP 1.25 Obslužná chladiaca vitrína s čelným otočným otváravým sklom |
NAŠA CENA 3 087,00 € | ||
|
SA240WG/-a/-c SAMOS DEEP 1.56 Obslužná chladiaca vitrína s čelným otočným otváravým sklom |
NAŠA CENA 3 504,00 € | ||
|
SA250WG/-a/-c SAMOS DEEP 1.88 Obslužná chladiaca vitrína s čelným otočným otváravým sklom |
NAŠA CENA 4 058,00 € | ||
|
SA260WG/-a/-c SAMOS DEEP 2.5 Obslužná chladiaca vitrína s čelným otočným otváravým sklom |
NAŠA CENA 5 008,00 € | ||
|
SA270WG/-a/-c SAMOS DEEP 3.13 Obslužná chladiaca vitrína s čelným otočným otváravým sklom |
NAŠA CENA 5 952,00 € |
Chladiaca vitrína Samos Deep je moderné chladiace zariadenie so systémom ventilovaného chladenia, ktoré sa vyznačuje výrazným dizajnom. Vďaka uloženiu výparníka v dolnej časti je výstavná plocha rozšírená na hĺbku 900mm. Táto chladiaca vitrína s chladeným úložným priestorom je určená na prezentáciu širokej škály produktov: mäsa, mäsových výrobkov, údenín, syrov, šalátov a pod. Panoramatické sklá a veľká výstavná plocha zaručujú dokonalú prezentáciu vystavených produktov.
Veľkou prednosťou vitríny Samos Deep je systém čelných skiel a bohatá štandardná výbava. Čelné sklá pri vitríne sú otvárateľné ako krídlové dvere alebo ju možno tiež vybaviť teleskopickým systémom zdvíhania čelných skiel. Toto užívateľ určite ocenia pri doplňovaní tovaru alebo pri pravidelnej údržbe a čistení. V štandardnom vybavení je tiež oi nerezová výstavná plocha, nerezová komora úložného priestoru, zadné plexi kryty či nerezová alebo žulová pracovná plocha.
Vitríny sa dodávajú ako samostatne stojace so zabudovaným chladiacim agregátom, so zabudovaným chladiacim agregátom a možnosťou spájania do väčších celkov - zostáv (MOD/A) a tiež bez agregátu na pripojenie na vzdialenú jednotku (MOD/C). V ponuke sú aj rohové chladiace vitríny SAMOS DEEP (NZ - vonkajší roh, NW - vnútorný roh).
Vitrína SAMOS DEEP je vybavená profesionálnym LED osvetlením, ktorého farba môže byť upravená pre konkrétny druh vystavovaných produktov: biela, cukrárska alebo ružová ,,deep pink'.
Varianty prevedenia:
Predajné doplnky: (nutná konzultácia so zakazníckym servisom)
| Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý. |
TOP PRODUKTY
Nástenný agregát s digitálnym ovládaním teploty 0 až +8°C do okolitej teploty a vlhkosti až +43°C/65%Rh
C.R.U1520Pw/oPanel
Chladiaci barový modul so zásuvkami so svetelnou výškou na 31 cm fľaše
CBC240
Chladený stôl s nerezovou pracovnou doskou s lemom s Bluetooth konektivitou NFC
CK7310X1SP
Nástenná chladiaca jednotka pre montáž do PUR panelu s húbkou 80 - 100 mm
SNAIGE_012P/MHM
Nadpultová chladiaca vitrína s bočným zabudovaným agregátom vľavo alebo vpravo
MO120565FL2F10/L2G10
Obslužný pult s ventilovaným chladením a zabudovaným agregátom
SA230WG/-a/-c
Zostava materiálu pre elektrické prepojenie 230V/50Hz splitových jednotiek KCHJ/KMJ do 5bm
ELEK_KCHJ_KMJ_1200W
Obslužný chladiaci pult s ventilovaným chladením a zabudovaným agregátom
HAWANA W 375/110
Obslužný chladiaci pult so statickým chladením a zabudovaným agregátom
MODENAG150/110
Obslužný chladiaci pult s ventilovaným chladením a zabudovaným agregátom
HAWANA W 200/110

Chcete si ukladať produkty? Prihláste sa do svojho účtu.